آموزش تست فلوک
آموزش مبانی تست فلوک

آموزش تست فلوک

آموزش تست فلوک

دوره های آموزشی :پيشرفت روزافزون شبکه هاي کامپيوتری و استفاده از آن در ادارات و مؤسسات و حتي ورود آنها به منازل، آشنايي افراد مختلف بويژه علاقمندان به کامپيوتر را با مفاهيم شبکه هاي کامپيوتری و اصول اوليه مرتبط با اين موضوع را يك ضرورت ساخته است.

آموزش Network+:

 

در اين راستا آموزش Network+ بعنوان يکي از بهترين مدارک علمی شبکه ميتواند اصول علمی و عملی منطبق با نيازهاي روز را در اختيار دانش‫پژوهان قرار دهد. به دانش پژوهان توصیه می گردد اگر به مباحث شبکه علاقه مند هستند و اطلاعاتی در مورد آن ندارند یا اطلاعات محدودی دارند، دوره آموزش نتورک پلاس را در ایران فلوک سپری کنند تا با توجه به علاقه و استعداد خود، گرایش تحصیلی مورد نظر را انتخاب نمایند. این دوره پیش نیاز دوره های Microsoft و Cisco نیز بوده و دورنمایی کلی از این دوره ها ارائه می نماید.

آموزش Network+
آموزش Network+

پیش نیاز تمام دوره های آموزشی شبکه (مایکروسافت و سیسکو) دوره نتورک پلاس است و علاقه مندان به دوره های سیسکو و مایکروسافت حتما باید این دوره ۳۶ ساعته را بگذرانند

آموزش تخصصی فیبر نوری:

آزما شبکه ایرانیان مفتخر به برگزاری دوره های آموزشی در زمینه ی مباحث فیبر نوری از مقدماتی تا پیشرفته می باشد. این دوره ها با هدف ارتقاء سطح مهارت علاقه مندان و فعالان در زمینه ی شبکه های فیبر نوری در قالب سه سطح مقدماتی، پیشرفته و تکمیلی در دوره های 8 ساعته در کارگاه های مجهز این شرکت برگزار خواهد شد. برخی از سرفصل های این دوره ها شامل موارد زیر می باشد :
آشنائی با انواع کابل فیبر نوری، ساختار و کاربرد آنها
• آشنائی با تجهیزات مرتبط مانند انواع کانکتور، پچ کورد، پچ پنل فیبر نوری و…
• نحوه نصب و راه اندازی و نگهداری فیبر نوری
• آموزش جوش فیبر نوری یا فیوژن فیبر نوری
• آموزش تست فیبر (OTDR) و …

آموزش تخصصی فیبر نوری
آموزش تخصصی فیبر نوری

از مزیت های شرکت در دوره های آموزشی آزما شبکه ایرانیان می توان به :
• مجهز بودن کارگاه آموزشی و امکان استفاده از تمامی تجهیزات فیبر نوری در حین دوره و یادگیری به صورت کاملاً عملی
• بهره گیری از دانش و مهارت اساتید مجرب
• امکان برگزاری دوره به صورت فشرده
• ارائه گواهینامه پایان دوره به کارآموزان
• امکان برگزاری دوره در محل سازمان متقاضی

دوره آموزش تخصصی تست فلوک(CCTT)

دوره آموزش تخصصی تست فلوک(CCTT)، بر پایه آخرین نسخه استاندارد های روز دنیا استوار است و در آن سعی می شود، مخاطبین دوره با سطح بندی و بخشهای گوناگون تستر فلوک آشنا شده و همچنین بهره برداری موثر از آن را برای تست وآنالیز انواع کابل های مسی و فیبر نوری فرا خواهند گرفت و بنا به تجربه مسقیم آنها، امکان بکار گیری آن را برای سازمان خود فراهم آورند.

دوره آموزش تخصصی تست فلوک(CCTT)
دوره آموزش تخصصی تست فلوک(CCTT)

بعد از عبور از این دوره قادر خواهیدبود نحوه عملیاتی کردن اطلاعات خود را بر طبق استاندارد های روز دنیا در انجام تست و آنالیز کابل های شبکه با استفاده از دستگاه تستر فلوک عملی نمایید .

اهداف و مزایای دوره:

1-یادگیری بر اساس سناریو واقعی همراه با تجزیه و تحلیل و تست کابل همچنین عیب یابی و دستیابی به عملکرد مطلوب با کارایی بالا و نصب و راه اندازی

3-آشنایی با نرم افزار Link ware جهت گزارش گیری و تنظیمات  کلی دستگاه های تستر Fluke Network

4-یادگیری طریقه و چگونگی  استفاده از دستگاه جهت تجزیه و تحلیل و آنالیز برای مدیریت پروژه

مخاطبین دوره:

مخاطبین دوره مهندسین کامپیوتر، مدیران IT و ICT، کارشناسان شبکه، مجریان پروژه های شبکه، ناظران، طراحان و مشاورین پروژه های ساختمانی و زیرساخت.

پیش نیاز:

پیشنهاد می شود علاقه مندان به حضور در دوره آشنایی  با اصول پسیو شبکه داشته باشند.

آموزش تست فلوک,آموزش تخصصی تست فلوک(CCTT),آموزش Network+,آموزش تخصصی فیبر نوری,دوره آموزش تخصصی تست فلوک(CCTT)

پاسخ دهید