کابل کشی فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری , شبکه فیبر نوری ,  شرکت های فیبر نوری در تهران ,  خدمات فیبر نوری ,  استاندارد تجهیزات شبکه فیبر نوری ,  پروژه فیبر  نوری , هزینه اجرای فیبر نوری 

اجرای فیبر نوری

اجرای شبکه های فیبر نوری

اجرای شبکه های فیبر نوری

یکی از محیط های انتقال داده، که سیگنال های نوری را در مسافت های طولانی و با سرعت بالا انتقال می دهد فیبر نوری می باشد. فیبر نوری (تار نوری) رشته باریکی است از یک ماده شفاف مثل شیشه (سلیکا) یا پلاستیک که می تواند نوری را که از یک سرش به آن وارد میشود را از سر دیگر فیبر خارج کند.

فیبرنوری دارای پهنای باند بسیار بالاتر از کابل های معمولی و مسی می باشد ، با فیبر نوری می توان داده های صوتی ، تصویر و داده های دیگر را به راحتی با پهنای باند بالا تا 10 گیگابیت بر ثانیه و بالاتر انتقال داد.

امروزه مخابرات فیبر‌‌‌‌‌‌‌نوری ، به دلیل پهنای باند وسیع تر در مقایسه با کابلهای مسی ، و تاخیر کمتر در مقایسه با مخابرات ماهواره ای از مهمترین ابزارهای انتقال اطلاعات محسوب می شود.

شرکت های فیبر نوری در تهران

شرکت های زیادی در زمینه طراحی و اجرای فیبر نوری در ایران و به ویژه تهران مشغول فعالیت هستند . شرکت مهندسی آزما شبکه ایرانیان در سال 1388 با هدف ارائه خدمات مشاوره ای، طراحی و اجرا و پشتیبانی انواع شبکه های ارتباطی و کامپیوتری و با تکیه بر سوابق حرفه ای متخصصین خود آغاز به فعالیت نموده و در زمینه طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری مشغول فعالیت است.

کابل کشی فیبر نوری

کابل کشی فیبر نوری

ما با بهره گیری از جدیدترین تجهیزات فیبر نوری و نیز جدیدترین دستگاه های فیوزن فیبر نوری در ایران آمادگی خود را جهت طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری اعلام کرده ایم و با توجه به اینکه خود نمایند فلوک در ایران هستیم و نیز اولین وتنها مرجع رسمی تست فلوک فیبر نوری و کابل شبکه در ایران هستیم تمامی خدمات ارائه شده توسط خود را با ضمانت تست فلوک ارائه می دهیم.

خدمات و تجهیزات فیبر نوری

تجهیزاتی که برای راه اندازی شبکه های فیبرنوری به کار گرفته میشود  شامل :  پچ پنل فیبرنوری  ، پچ کورد فیبر نوری  ، کابل فیبرنوری  ، آداپتور فیبر نوری  ، ماژول فیبرنوری  ،پیگتیل فیبرنوری و کانکتور فیبر نوری  میباشد که آزما شبکه در زمینه تامین تجهزات فیبر نوری فعالیت گسترده ای دارد و ارائه کننده بهترین تجهیزات فیبر نوری می باشد.

در زمینه خدمات

خدمات فیبرنوری

خدمات فیبرنوری

فیبر نوری این شرکت تمامی خدمات برآورد ، طراحی و اجرای شبکه های فیبر نوری را از صفر تا صد و به صورت End TO End انجام میدهد و در زمینه  فیوزن فیبر نوری نیز با بهره گیری از به روز ترین تجهیزات فیوژن و جوش فیبر نوری آماده همکاری با سایر شرکت ها و نهاد ها می باشد. 

 

کلینیک تخصصی فیبر نوری

از مهمترین نکته های در زمینه انتقال تجربیات و نیز تربیت نیرو های زبده در زمینه خدمات شبکه و طراحی و احرای شبکه های کامپیوتری و نیز فیبر نوری ، آموزش در این زمینه می باشد .ما نیز خود را ملزم به آموزش نیرو های کارآمد در این زمینه می دانیم.چنانچه مایل به شرکت در دوره های آموزش فیبر نوری و تست فلوک می باشید اینجا کلیک کنید