توضیحات

تستر فلوک Fluke Networks DSX-8000 Cable Analyzer

از سری دستگاه های تست و آنالیز کابل های مسی DSX قادر به تست و صدور گواهی زوج کابل های مسی تا 40 گیگابایت و همه سیستم های کابلی با هر سربندی کابل Cat 5e, 6, 6A, 8 or Class FA and I/II می باشد.صدور گواهینامه، بخشی از یک فرآیندی است که از طراحی سیستم شروع می شود و با پذیرش سیستم به پایان می رسد و هرچقدر این روند سریع تر انجام شود سودآوری بیشتری برای کاربر خواهد داشت.
متاسفانه، مسائل بسیاری وجود دارد که باعث کندی روند تست می شوند- راه اندازی نادرست تستر ، انجام تست در محدوده اشتباه، انتظار برای تکنسین های با تجربه برای تجزیه و تحلیل و عیب یابی ایرادات، سوء تعبیر از نتایج، و تولید گزارشات تست به شکلی که برای مشتریان مفهوم نمی باشدبه عنوان بخشی از خانواده ی محصولات Versiv، دستگاه تست و آنالیز سری DSX صدور گواهینامه ای دقیقتر و بدون خطا ایجاد می کند.در حیطه نصب و راه اندازی شبکه گروه های متعدد، انواع رسانه ها و مقررات مختلفی وجود دارد.تفاوت بین سودآور بودن یا نبودن کار فقط درصد کمی است.
دستگاه های سری DSX، گواهی کابل مسی را مطابق تمام استانداردها از جمله سطح دقت VI/2G صادر میکند همچنین باعت آسانتر شدن مدیریت کار و تایید سریعتر سیستم می شود. این امکانات فقط برای متخصصین و مدیران پروژه نیست و افراد با سطوح مهارتی مختلف می توانند به راه اندازی، بهره برداری، تهیه گزارش تست های انجام شده و انجام همزمان مدیریت پروژه های مختلف بپردازند.

تستر کابل شبکه فلوک (   Fluke Networks Versiv Cable Analyzer DSX-8000 )

5 دلیل اصلی برای استفاده از تسترهای کابل شبکه سری Versiv برند شرکت فلوک نتورکز به شرح زیر می باشد:

این سری از تستر های کابل شبکه  فلوک که جزو حرفه ای ترین رده تستر های شبکه می باشند در دو مدل DSX 5000 و DSX 8000 تولید شده  است که ماژول های مدل 5000 تا فرکانس 1 گیگاهرتز را امکان تست و آنالیز کابل های مسی شبکه  را دارد و امکان تست کابل های CAT 3 تا Class FA(CAT 7A) را فراهم می نماید.
در مدل تستر شبکه فلوک DSX-8000 که دستگاه جدید این سری است قابلیت تست و آنالیز کابل های شبکه تا فرکانس 2 گیگاهرتز وجود داشته و در این مدل امکان تست و آنالیز کابل های CAT8 شبکه هم وجود دارد.

نکته آخر هم اینکه اخیرا این دو مدل در نسل جدیدی هم معرفی شده اند که بنام Versi2 شامل ارتقاء سخت افزاری روی ماژول های دستگاه و پشتیبانی از قابلیت های جدید می باشد و این سری جدید را با DSX2 نمایش می دهیم.

[aparat id=’9EQLb’]

 

پنج ویژگی ای مهم استفاده از تسترهای  فلوک سری Versiv شرکت فلوک نتورکز :

1. راه اندازی سریعتر

سیستم مدیریت ProjX™ که راه اندازی دستگاه را آسان و بدون خطا می کند. شما جزئیات پروژه تست را برای یک بار روی آن تنظیم می کنید، و تکنسین های شما می توانند تست‌های مربوط به همان پروژه را انتخاب نمایند و مخصوصاً زمانی که از دستگاه تستر فلوک برای پروژه های مختلفی استفاده می شود.

2. تست سریعتر

برای دستگاه DSX تست کابل Cat 6A تنها 8 ثانیه زمان می برد! و انجام تست نوع All+ این کابل تنها 9 تا 15 ثانیه زمان  نیاز دارد  و این به افزایش سرعت اجرای پروژه کمک شایانی خواهد داشت. داشتن لینک هایی که با ایراد مواجه می شوند. DSX CableAnalyzer نسل دوم عیب یابی را ارائه می دهد که اکثر مشکلات کابل را به زبان ساده برای کاربر مشخص می کنند تا تیم شما بتواند سریع آنها را برطرف کند.

3. کاهش اشتباهات

DSX CableAnalyzer برای حذف اشتباهات طراحی شده است. تکنسین‌های شما فقط می‌توانند آزمون‌هایی را انتخاب کنند که شما برای پروژه ی خاصی تعریف می‌کنید. LinkWare™ Live به شما امکان می‌دهد که وضعیت هر پروژه را از طریق تلفن همراه، تا سطح هر تست جداگانه، مشادهده و پیگیری کنید

4. گزارش سریعتر

ممکن است تصور کرده باشید جهت گزارش‌ گیری از نتایج تست نیاز به انتقال دستگاه تستر یا کارت‌های حافظه آن به دفتر می باشد، اما من خیالتان را راحت می کنم در DSX دیگر خبری از کارت حافظه نیست و علاوه برامکان استفاده از نرم افزار مدیریت دستگاه Linkware PC شما می توانید نتایج را از DSX CableAnalyzer به آسانی در سرویس ابری LinkWare Live آپلود کنید، و به‌طور خودکار تمام نتایج تست را در همه دستگاه های تستر شما نمایش می‌دهد.

5. عیب یابی دقیق و سریع

عملکرد فوق العاده قابلیت تشخیص خطا در سری DSX امکانات بی نظیری را ارائه می دهد DSX CableAnalyzer مدت زمان مورد نیاز برای تشخیص و رفع عیوب کابل کشی را با فناوری عیب یابی اختصاصی HDTDR و HDTDX کاهش می دهد. تنها با فشردن یک دکمه تست کابل انجام می شود و نتایج در دستگاه ذخیره می شوند. صفحه نمایش لمسی دستگاه نتایج گرافیکی را نمایش و به شما این امکان را می دهد که هر گونه خطای موجود در مسیرلینک را دقیقا در محل وقوع آن مشاهده نمایید.

ویژگیهای برجسته بطور خلاصه  :
• تسریع هر مرحله از فرآیند گواهی(تصدیق) کابل شبکه مسی
• Versiv™ پلتفرم ماژولاری است که از گواهی(تصدیق) کابلهای مسی ، ، میزان افت خطوط فیبرنوری، تست OTDR و بازبینی سری کابل های فیبر نوری را پشتیبانی می کند.
• سرعت بینظیر برای تست Cat 6A،8 و کلاس FA و تمام استانداردهای فعلی
• دارای سیستم مدیریت پیش نیازها و پیشرفت کار به نام ProjX ™ که این اطمینان را خواهد داد که همه آزمون ها به درستی انجام شده است.
• رابط کاربری قابل لمس به منظور سادگی در تنظیم کردن دستگاه و ویرایش اطلاعات وارد شده
• تجزیه و تحلیل نتایج آزمون و ایجاد گزارشات پیشرفته از تست های انجام شده با استفاده از نرم افزار مدیریت LinkWare ™
• نمایش گرافیکی محل ایراد از جمله crosstalk, return loss و shield faults برای عیب یابی سریع تر

• Intertek Verified to TIA Level 2G بالاترین میزان دقت مورد نیاز
• دارای قابلیت تست تداخل خارجی(Alien Crosstalk)
• سازگار با Linkware™ Live : این امکان را به کاربر می دهد که پیشرفت کار به راحتی قابل پیگیری باشد, دسترسی به نتایج آزمون بدون وقفه به منظور رفع سریع مشکلات موجود در این زمینه, همچنین انتقال نتایج آزمون از طریق اتصال یک کابل به کامپیوترشخصی به راحتی از طریق به نرم افزار مدیریت آزمون Linkware™PC قابل انجام می باشد


DSX CableAnalyzer™ Series Copper Cable Certifiers

Accelerates every step of the copper certification process

  • Versiv™ modular design supports copper certification, fiber optic loss, OTDR testing and fiber end-face inspection

  • Unmatched speed for Cat 6A, 8, Class FA, I/II and all current standards

  • ProjX™ system manages job requirements and progress from set-up to systems acceptance, making sure all tests are completed correctly

  • Taptive™ user interface simplifies set-up, and eliminates errors

  • Analyze test results and create professional test reports using LinkWare™ management software

  • Graphically displays the source of failures including crosstalk, return loss and shield faults for faster troubleshooting

  • Intertek Verified to TIA Level 2G – the most stringent accuracy requirement

  • Copper cable certifiers endorsed by cabling vendors worldwide

  • Built in Alien Crosstalk testing capability

  • Compatible with Linkware™ Live. Linkware Live enables to easily track job progress, get real-time access to test results to quickly fix problems in the field, and easily transfer and consolidate test results from the tester to LinkWare™ PC Cable Test Management Software.


    The DSX CableAnalyzer Series copper cable certifiers enables testing and certification of twisted pair cabling for up to 40 Gigabit Ethernet deployments and will handle any cabling system whether it is a Cat 5e, 6, 6A, 8 or Class FA and I/II. Certifying a cable is one part of a process that starts with system design and ends with system acceptance. The faster that process goes, the more profitable you’ll be. Unfortunately, there are a lot of things that slow the process down – setting up the tester incorrectly, testing to the wrong limits, waiting for skilled technicians to analyze and troubleshoot failures, misinterpretation of results, and producing test reports that customers cannot understand.

    As part of the Versiv cabling certification product family, the DSX CableAnalyzer Series copper cable certifiers provides accurate, error-free certification. In the installation business there are multiple teams, varying media types and multiple testing requirements. The difference between being profitable or not is just a few percentage points. The DSX certifies copper cabling, complies with all standards including Level VI/2G accuracy, making jobs easier to manage, and getting to system acceptance faster. It’s not just for the expert technicians and Project Managers. Individuals of various skill levels can improve the set-up, operation, test reporting, and simultaneously manage diverse projects.


    Models & Accessories

    Models
    Model Number/Name  Description
    DSX-8000 CableAnalyzer Models

      Some of the DSX-8000 models are available in 2 versions: wireless and non-wireless. The Wireless version of the DSX-8000 includes integrated Wi-Fi for uploading results to LinkWare Live. The integrated Wi-FI is disabled in the non-wireless version for customers who do not wish to receive Wi-Fi

    DSX2-8000
    DSX2-8000

    1 Versiv Mainframe & Remote, (2) DSX-8000 CableAnalyzer Modules, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStrap, (2) Shoulder Straps, Carry Case, USB Interface Cable, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, Integrated Wi-Fi, Statement of Calibration and Getting Started Guide. See Photo

    DSX2-8000/GLD

    DSX2-8000 with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8000/GLD INT).

    DSX2-8000-NW

    Same configuration as the DSX2-8000 with integrated Wi-Fi disabled.

    DSX2-8000QI
    DSX2-8000QI

    1 Versiv Mainframe & Remote, (2) DSX-8000 CableAnalyzer Modules, (2) CertiFiber Quad OLTS Modules, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, (2) Handstraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, USB Interface Cable, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, USB Video Inspection Probe w/ 4 Tips, (2) Quick Clean Cleaners (1.25/2.50 mm), (2) LC/LC Simplex Adapters, SC/LC EF-Compliant MM TRC Kit 50 µm, SC/LC SM TRC Kit, TRC Carry Case, Integrated Wi-Fi , Statement of Calibration and Getting Started Guides. See Photo
    DSX2-8000QI/GLD

    DSX2-8000QI with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8000QI/G INT).

    DSX2-8000QOI
    DSX2-8000QOI

    1 Versiv Mainframe & Remote, (2) DSX-8000 CableAnalyzer modules, (2) CertiFiber Quad OLTS modules, OptiFiber Quad OTDR module, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class 1 Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Hard sided Carry Case, USB Interface Cable, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, (2) Quick Clean Cleaners (1.25/2.50 mm), SC/SC Simplex adapters, 2 SC/LC Multimode Launch Cables—50 µm, 2 SC/LC Singlemode Launch Cable—9 µm, USB Fiber Inspection Video Probe with 4 Tips, (2) LC/LC Simplex Adapter, SC/LC EF-Compliant MM TRC Kit 50 µm, SC/LC SM TRC Kit, TRC Carry Case, Integrated Wi-Fi, Statement of Calibration and Getting Started Guides. See Photo
    DSX2-8000QOI/GLD

    DSX2-8000QOI with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8000QOI/G INT).

    DSX2-8QOI/GLD-NW
    DSX2-8000QOI with integrated Wi-Fi disabled with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8QOI/G-NW IN).
    DSX2-8000-PRO
    DSX2-8-PRO-NW
    Same configuration as the DSX2-8000-PRO with integrated Wi-Fi disabled.
    DSX2-8000-PRO

    Versiv Professional Kit contains the DSX-8000 CableAnalyzer, CertiFiber Pro, OptiFiber Pro, Fiber Inspection and a full complement of product accessories including a Integrated Wi-Fi. Click here for a detail list of contents.

    See Photos:
    DSX CableAnalyzer
    CertiFiber Pro OLTS
    OptiFiber Pro OTDR
    Fiber inspection and cleaning
    Accessories
    DSX2-8000-PRO/GLD

    DSX2-8000-PRO with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8000PRO/G INT).

    DSX2-8000PRONW/GLD
    DSX2-8000-PRO with integrated Wi-Fi disabled with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8-PRO/G-NW IN).
    DSX2-8000-MI
    DSX2-8000MI

    1 Versiv Mainframe & Remote, (2) DSX-8000 CableAnalyzer Modules, (2) CertiFiber Multimode OLTS Modules, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carrying Case, USB Interface Cable, Versiv Open Source Software CD, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, USB Video Inspection Probe w/ 4 Tips, (2) Quick Clean Cleaners (1.25/2.50 mm), (2) LC/LC Simplex Adapters, SC/LC EF-Compliant MM TRC Kit 50 µm, TRC Carry Case, Integrated Wi-Fi, Statement of Calibration and Getting Started Guides. See Photo
    DSX2-8000MI/GLD

    DSX2-8000MI with 1 year Gold Support (available in the United States and Europe only. Europe order: DSX2-8000MI/G INT ).

    DSX-8000 Add-on Kits
    DSX-8000-ADD

    (2) DSX-8000 CableAnalyzer Modules, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, Statement of Calibration and Getting Started Guide See Photo
    DSX2-8000-ADD-R

    1 Versiv 2 Remote, (2) DSX-8000 CableAnalyzer Modules, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, Statement of Calibration and Getting Started Guide (Requires a Versiv 2 mainframe) See Photo.
    DSX-5000 CableAnalyzer Models
    Some of the DSX-5000 models are available in 2 versions: wireless and non-wireless. The Wireless version of the DSX-5000 includes integrated Wi-Fi for uploading results to LinkWare Live. The integrated Wi-Fi is disabled in the non-wireless version for customers who do not wish to receive Wi-Fi
    DSX-8000-OFP-Q-ADD

    (2) DSX-8000 CableAnalyzer Modules, OptiFiber Quad OTDR Module, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, Carry case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, 2 SC/LC Multimode Launch Cables—50 µm, 2 SC/LC Singlemode Launch Cable—9 µm, (2) OTDR Hanging straps and magnets, SC/SC Simplex Adapter, LC/LC Simplex Adapter, Statement of Calibration and Getting Started Guides. See Photo
    DSX2-5000

    1 Versiv Mainframe & Remote, (2) DSX-5000 CableAnalyzer Modules, Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters, Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStrap, (2) Shoulder Straps, Carry Case, USB Interface Cable, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, Integrated Wi-Fi, Statement of Calibration and Getting Started Guide. See Photo

    DSX2-5000/GLD

    DSX2-5000 with 1 year of Gold Support (available in the United States and Europe. Europe order: DSX2-5000/GLD INT).

    DSX2-8-CFP-Q-ADD/R

    1 Versiv 2 Remote, (2) DSX-8000 CableAnalyzer modules, (2) CertiFiber Quad OLTS Modules, Set of Cat 8/Class I Permanent Link Adapters, Set of Cat 8/Class I Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) AxTalk Terminators, (2) LC/LC Simplex Adapters, SC/LC EF-compliant MM TRC Kit 50 µm, SC/LC SM TRC Kit, TRC Carry Case, Statement of Calibration and Getting Started Guide. (Requires a Versiv 2 mainframe) See Photo
    DSX2-5000-NW

    Same configuration as the DSX2-5000 with integrated Wi-Fi disabled
    DSX2-5000QI
    DSX2-5000QI

    1 Versiv Mainframe & Remote, (2) DSX-5000 CableAnalyzer Modules, (2) CertiFiber Quad OLTS Modules, Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters, Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters, (2) Headsets, (2) Handstraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, USB Interface Cable, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, USB Video Inspection Probe w/ 4 Tips, (2) Quick Clean Cleaners (1.25/2.50 mm), (2) LC/LC Simplex Adapters, SC/LC EF-Compliant MM TRC Kit 50 µm, SC/LC SM TRC Kit, TRC Carry Case, Integrated Wi-Fi, Statement of Calibration and Getting Started Guides.See Photo

    DSX2-5000QI/GLD
    DSX2-5000QI with 1 year of Gold Support (available in the United States and Europe. Europe order: DSX2-5000QI/G INT)
    DSX-5000 Add-on Kits
    DSX-ADD

    (2) DSX-5000 CableAnalyzer Modules, Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters, Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, Statement of Calibration and Getting Started Guide See Photo

    DSX2-ADD-R

    1 Versiv 2 Remote, (2) DSX-5000 CableAnalyzer Modules, Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters, Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Carry Case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, Statement of Calibration and Getting Started Guide (Requires a Versiv 2 mainframe) See Photo

    DSX2-CFP-Q-ADD-R

    1 Versiv 2 Remote, (2) DSX-5000 CableAnalyzer modules, (2) CertiFiber Quad OLTS Modules, Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters, Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters, (2) Headsets, (2) HandStraps, (2) Shoulder Straps, Large Carry Case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, (2) LC/LC Simplex Adapters, SC/LC EF-compliant MM TRC Kit 50 µm, SC/LC SM TRC Kit, TRC Carry Case, Statement of Calibration and Getting Started Guide (Requires a Versiv 2 mainframe) See Photo

    DSX-OFP-Q-ADD

    (2) DSX-5000 CableAnalyzer Modules, OptiFiber Quad OTDR Module, Set of Cat 6A/Class EA Permanent Link Adapters, Set of Cat 6A/Class EA Channel Adapters, (2) Headsets, Large Carry case, Versiv Open Source Software CD, (2) AC Chargers, (2) Universal Couplers, SC/SC Simplex Adapters, 2 SC/LC Multimode Launch Cables—50 µm, 2 SC/LC Singlemode Launch Cable—9 µm, (2) OTDR Hanging straps and magnets, SC/SC Simplex Adapter, LC/LC Simplex Adapter, Statement of Calibration and Getting Started Guides See Photo