واندرفول

فهرست مطالب

واندرفول چیست؟

شرکت Wonderful یکی از بزرگترین تولید کنندگان کابلهای مسی و کابل فیبر نوری برای پروژه های زیر ساخت و بازارهای صنعتی می باشد.
یکی دیگر از محصولاتی که در سبد فروش شرکت آزما شبکه ایرانیان قرار دارد ، برند واندرفول می باشد.. این کمپانی در کشور تایوان بوده و زیر مجموعه کمپانی ABA آمریکا و تحت لیسانس این کشور محصولات تولید می نماید.
گروه واندرفول با سابقه بسیار بالا ، به عنوان یکی از شرکت های با تجربه در بین برند های جهانی با ارائه سبد کامل محصولات که تجهیزات شبکه های اداری(OFFICE BASE )، تجهیزات از پیش ساخته شده دیتا سنتر با جدیدترین متدلوژی ساخت ، و همینطور تجهیزات شبکه های صنعتی می باشد را دارا می باشد.

کارشناسان شرکت آزما شبکه سعی بر این داشته اند که با اتکا به توان فنی خود و توانایی های کمپانی Wonderful انرژی بالایی برای فرهنگ سازی استفاده از این تجهیزات در محیط های صنعتی صرف کرده اند. ساخت محیط هایی مطابق استانداردهای روز دنیا ،جزو هدف های اصلی این شرکت است . استاندارهایی از قبیل مقاومت در برابر شک الکتریکی،تشعشع، حرارت ، گرد و خاک ، ضربات ناگهانی ارتعاشات ، آب اسپری شده ،غوطه وری در آب ،و…..استاندارهایی نظیر60176-3-106 , EN 50155 IEC 60512-4-1,IEC و پاس کردن تمامی پارامترهای تست فلوک

تاریخچه ی شرکت واندرفول:

همانگونه که در شکل نمایان تاریخچه شرکت WONDERFUL از سال 1978 تاکنون نمایش داده شده است.

واندرفول

تجهیزات شبکه واندرفول

تمامی محصولات ارائه شده  توسط ایران فلوک با ضمانت تست فلوک و هدروم بالا ارائه می گردد.

جهت مشاوره و یا خرید تجهیزات شبکه  با کارشناسان ایران فلوک درتماس باشید.کارشناسان ما آماده شنیدن صدای گرم شما هستند