قلم فیبر نوری کامپ تایکو مدل COMPTYCO AUA-H10 SC-LC

قلم فیبر نوری کامپ تایکو مدل COMPTYCO AUA-H10 SC-LC

تومان2,290,000

  • طراحی جدید و درپوش چرخشی روی دکمه روشن و خاموش  ( New Design In 2022 )
  •  دارای کانکتور های جدید  LC / SC
  • ابعاد : 45*45*150 میلی‌متر
  • وزن : 135 گرم
  • بدنه آلومینومی
  • سری قلم VFL فولاد ضد زنگ تقویت شده
  • مقاوم در برار ضربه
  • قابلیت برد عملی تا 10 کیلومتر
  • فروش انحصاریقلم فیبر نوری AUA-H10 فقط در آزماشبکه ایرانیان (ایران فلوک)

توضیحات

قلم فیبر نوری COMPTYCO AUA-H10

قلم فیبر نوری COMPTYCO AUA-H10 SC-LC کامپ تایکو مدل جدید و High Quality از قلم فیبر نوری مدل قبلی AUA-10 بوده و در اواخر سال 2021 طراحی و اوایل سال 2022 میلادی وارد بازار گردید و تولید مدل قبلی متوقف گردید . این  دستگاه دارای 10mW توان بوده و در فیبر های single mode و multi mode تا فاصله 10 کیلومتر را براحتی تست میزند. Comptyco AUA-H10 یک برند چینی و باکیفیت مطلوب و ویژگیهای مناسب می باشد.

قیمت قلم فیبر نوری AUA-H10 

قلم فیبر نوری کامپ تایکو مدل AUA-H10 SC-LC

با استفاده از این قلم شناسایی فیبر نوری آسان و دقیق می باشد بطوریکه به راحتی و با دقت  بالا می تواند شکاف های فیبر ، اتصالات ضعیف ، خم شدن یا ترک خوردگی را تشخیص دهد و  همچنین ردیابی فیبر ، شکستن یا گسل موجود در فیبر را  از طریق نور شفاف 650 نانومتر ر ا امکانپذیر می سازد.

 ویژگیهای قلم فیبر نوری  COMPTYCO AUA-H10

 CRASH-PROOF ,  DUST-PROOF  DESIGN بودن آن می باشد که به ترتیب ضد گرد و غبار و مقاوم بودن در سقوط   ویا از دست افتادن آن می باشد.
سر قلم فیبر  VFL از فولاد ضد زنگ تقویت شده ساخته شده  و بدنه آن فلزی واز فلز آلومینیوم ساخته شده است تا بتواند در برابر ضربه مقاوم پذیر باشد و از آسیب پذیری ESD جلوگیری  کند.

قیمت قلم فیبر نوری AUA-H10

جهت خرید و قیمت قیمت قلم فیبر نوری AUA-H10  کامپ تایکو با ما در تماس باشید.

آزما شبکه ایرانیان ( ایران فلوک  ) نماینده اصلی فروش تجهیزات کامپ تایکو در ایران می باشد.

comptyco AUA-H10  aua-10 a-80s

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “قلم فیبر نوری کامپ تایکو مدل COMPTYCO AUA-H10 SC-LC”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.