گارانتی طلایی تست فلوک
گارانتی طلایی تست فلوک تجهیزات شبکه

گارانتی طلایی تست فلوک

گارانتی طلایی تست فلوک

 • جهت تامین کالا و تجهیزات شبکه از چه برندی ( ایرانی یا خارجی ) استفاده کنیم ؟

 • پس از انتخاب یک برند تجهیزات شبکه آیا این برند کیفیت استاندارد جهت اجرای پروژه ما را دارا می باشد؟

 • چطوری مطمین شویم که این تجهیزات از نوع اصلی می باشد یا تجهیزات OEM ؟

 • آیا امکان خرید تجهیزات تست و اندازه گیری و راه اندازی آزمایشگاه تجهیزات پسیو شبکه برایمان مقرون یه صرفه می باشد؟

 • آیا پس از خرید تجهیزات ، کیفیت خدمات نصب وراه اندازی قابل اندازه گیری است؟

 • آیا نحوه ارایه خدمات شما توسط پیمانکار از قبیل کابل کشی ها ، لوله گذاری ها ،پانچ کیستون های شبکه ، نصب پچ پنل و پچ کورد های شبکه و… تاثیر بر هدروم و پارامترهای تست فلوک دارد؟

 • کالا و خدمات با چه margin و limit هایی برای شبکه ساختیافته مناسب است؟

 • headroom مناسب کالا و خدمات چه مقادیری است؟

 • و…..


  این ها همگی از جمله سوالاتی است که در هنگام اجرای پروژهای IT برای کارفرمایان مطرح می گردد و بایستی برای آن حتما جواب مطمئن و منطقی پیدا کنند تا بتوانند انجام پروژه های شبکه را به صورت موفق به پایان برسانند.

با توجه به تنوع تجهیزات و برند های شبکه و دانش بالا جهت تشخیص و اندازه گیری کیفیت آن   کالا و خدمات ، سرویس جدید گارانتی طلایی تست فلوک برای اولین بار در ایران توسط گروه مهندسین آزما شبکه ایرانیان( گارانتی طلایی آزما شبکه ) به شرح ذیل ارائه می گردد.

گارانتی طلایی تست فلوک
نحوه دریافت گارانتی طلایی تست فلوک

نحوه در یافت گارانتی طلایی تست فلوک :

الف –  گارانتی کالا  و تجهیزات شبکه :

کارشناسان شرکت پیش از آغاز هرگونه پروژه های شبکه مشاوره های لازم به مشتری در  زمینه کیفیت تامین تجهیزات شبکه را اعلام می دارند و در اولین قدم در لحظه خرید تجهیزات شبکه بوده و با در اختیار داشتین جدیدترین تجهیزات تست و اندازه گیری ، Cable Analayzer  برند حرفه ای کمپانی Flukenetworks  در کنار کارفرما بوده تا بتوانند با تضمین گارانتی این شرکت تجهیزات مطمین را خریداری نمایند.

ب –  گارانتی خدمات

همانطوری که خرید تجهیزات شبکه در راه اندازی یک شبکه استاندارد و ساختیافته مهم واساسی می باشد. خدمات نصب و راه اندازی شبکه نیز در این امر به همان انداره مهم و اساسی بوده و بایستی پیمانکاران و تکنسین های شبکه با نحوه صحیح اجرای شبکه های کامپیوتری آشنا باشندوبرطبق آن پروژه ها را اجرا نمایند.

گروه مهندسین آزما شبکه ایرانیان با ارایه آموزش های های لازم به تکنسین های شبکه نحوه صحیح و استاندارد اجرای خدمات شبکه را اعلام داشته و در این زمینه نیز با تکیه بر پرسنل مجرب و تجهیزات اندازه گیری گارانتی طلایی خدمات را نیز ارایه می نمایید.

 

ج –  گارانتی کالا و خدمات :

گروه مهندسی آزما شبکه بعنوان ضلع سوم یک مثلث  در کنار کارفرمایان و پیمانکاران شبکه قرار گرفته و باارایه گارانتی طلایی آزما شبکه یا همان گارانتی طلایی تست فلوک

این اطمینان را به مشتریان می دهد تابتوانند با صرف هزینه اندکی از کل پروژه تامین کالا و خدمات شبکه ، این ضمانت را برایشان میسر نموده تا  بتوانند با آرامش فکری و بدون استرس های کاری در این زمینه پروژه های شبکه را باموفقیت به پایان برسانند.

 

مشتریان می توانند جهت دریافت گارانتی های کالا و خدمات شبکه با شماره تماس های شرکت  22339502-88471837-021  اطلاعات و شرایط مذکور را دریافت نمایند.

گارانتی کالا و تجهیزات شبکه

گارانتی خدمات شبکه

گارانتی کالا و خدمات شبکه