نرم افزار گزارش گیری فلوک Fluke Networks LinkWare PC

 

نرم افزار مدیریت تست  فلوک کابل های شبکه Fluke Networks LinkWare به شما امکان می دهد داده های مربوط به نتایج تست را از چندین دستگاه تستر کابل با این برنامه ی تحت سیستم عامل ویندوز مدیریت کنید.
این برنامه می تواند با کمک به شما در سازماندهی سریع ، ویرایش ، مشاهده ، چاپ ، ذخیره یا بایگانی نتایج تست  فلوک و مدیریت بر پروژه های تست و آنالیز شبکه را آسان می کند.
شما می توانید نتایج آزمایش های تست فلوک را از دستگاه تستر فلوک خود در پایگاه داده نرم افزار LinkWare موجود import کرده و سپس نتایج  تست های فلوک را بر اساس فیلدها یا پارامترهای داده مدنظرتان مرتب ، جستجو و سازماندهی کنید.

همچنین می توانید روی امنیت داده های خود مطمین باشید زیرا هرگونه داده ای که با LinkWare در رایانه شما بارگذاری می شود مطمینا از حافظه یک دستگاه تستر فلوک استخراج شده است زیرا فایل های FLW نتایج تست قابل دستکاری نیستند.

دانلود آخرین به‌روزرسانی نسخه 10.8 از این نرم‌افزار جهت مدیریت دستگاه‌های تست شبکه Fluke Networks از قبیل DSX-5000 ،DSX-8000 ،Certifiber Pro ،OptiFiber Pro  و DSX2-5000 ،DSX2-8000 و DSX-600 ،DSX , LIQ-100, LIQ-KIT , …